سفارش تبلیغ
صبا ویژن
منوی اصلی
لینک دوستان
ویرایش
پخش زنده حرم ها
پخش زنده حرم
درباره وبلاگ
  حاج رضوان[509]


در قلب پر از خون تو غم می ماند/ زینب تویی و باز عَلم می ماند / نوری که تمام چهره ات را پوشاند/ امروز محافظ حرم می ماند
ویرایش
مطالب پیشین
آرشیو مطالب
ابر برچسب ها
شهید ، خدا ، امام رضا(ع) ، چمران ، سید مجتبی علمدار ، امام حسین(ع) ، فراماسونری ، مادر ، خاطره ، معراج شهدا ، نماد شناسی ، فضای مجازی ، قناسه چی ، امام رضا ، شاهرخ ضرغام ، شب قدر ، شلمچه ، شهادت ، شهدا شرمنده ایم ، شهدای گمنام ، حجاب ، حضرت زینب(س) ، حمید رضا برقعی ، حیـــــــــدر ، خادم ، شهید احمدی روشن ، شهید اندرزگو ، شهید بهشتی ، شهید -حسین خرازی ، شهید زین الدین ، شهید گمنام ، شهید همت ، شهید.جانباز ، شهید-خرازی ، شهید-زین الدین ، شهید-غلام حسین افشردی-حسن باقری ، علامه حسن زاده آملی-ظهور ، علی ، غزل ، فاطمیه ، فراماسون ، امام رضا،مادر ، امام زمان(عج) ، امام زمان.گناه.گناهکار ، اهن ، اوینی ، ایستادگی ، بچه مذهبی ، بدون شرح ، بغض کهنه ، پیامبر(ص) ، تربت امام حسین(ع) ، ترس از مرگ ، تهرانی مقدم ، جانبازان شیمیایی ، جنگ واررنه ، جوان ، داستانک ، دفاع مقدس ، دلم گرفته-تیزی ذوالفقار-گردن های کلفت ، روشنفکران ، سبک زندگی اسلامی ، سربازی ، سردار سلیمانی ، سرفه عربی ، آپاراتی دشمن ، آیت الله بهجت ، ابالفضل ، احمد متوسلیان ، اسرائیل-مدافعان ، اعلم الهدی ، افتاب ، الاغ ، المپیک2012 ،
لوگوی دوستان
آمار و اطلاعات

بازدید امروز :54
بازدید دیروز :45
کل بازدید :101165
تعداد کل یاد داشت ها : 115
آخرین بازدید : 100/2/28    ساعت : 9:50 ص
امکانات دیگر
زینبیون پادشاه عالمند
گلایه آیت الله بهجت از امام زمان برچسب ها : آیت الله بهجت  ,
      
محرمانهترین منطقه جنگی حزبالله 
مکانی که غربی ها آن را پر رمز و راز ترین مکان لبنان می دانند
 
به جرات می توان ادعا کرد که ملیتا ، اولین رونمایی حزب الله لبنان از دنیایی است که برای غیر لبنانی ها و خصوصا غربی ها پر از راز و رمز های عجیب و غریب است و راستش ، هر بیننده ای با ورود به این مجموعه ی شگفت انگیز ، به غربی ها بابت داشتن چنین دیدگاهی حق خواهد داد .
به گزارش نیروی امنیتی : مقاومت اسلامی لبنان قصد دارد در آینده ای نزدیک ، مجموعه فرهنگی -جهادی ملیتا را به یکی از کانون های گردشگری در لبنان مبدل سازد.
امروز مهمانسرایی که در فاصله بسیار نزدیک از ورودی نمایشگاه ملیتا در حال ساخت است ، نوید بخش این آینده نزدیک است.هرچند که ملیتا ، بدون چنین خدماتی هم برای توریست ها جذابیت فراوانی دارد.
به جرات می توان ادعا کرد که ملیتا ، اولین رونمایی حزب الله لبنان از دنیایی است که برای غیر لبنانی ها و خصوصا غربی ها پر از راز و رمز های عجیب و غریب است و راستش ، هر بیننده ای با ورود به این مجموعه ی شگفت انگیز ، به غربی ها بابت داشتن چنین دیدگاهی حق خواهد داد ، چرا که ملیتا ، حتی در شکل عمومی و نمایشگاهی هم نفس را در سینه حبس کرده و قلب بینندگان را به طپش وا می داردملیتا شاهکاری است که تنها از عزم یک ملت برای دفاع از شرف و عزتشان زاییده می شود والا کیست که باور کند می توان در دل این زمین صخره ای ، بتوان تونل هایی این چنین تو در تو . از همه مهمتر ،و از همه مهم تر سهل العبور حفر کرد که ماه ها و سال ها ، ده ها و صدها رزمنده را در خود جای داده و محلی امن برای آمادگی و تجهیز آنان گردد.
یرانیان قابل توجه است.
ملت ایران جنگی 8 ساله را تجربه کرده است که وسعت منطقه درگیری در آن ده ها برابر مناطق جنگی لبنان است و حوزه شمول آن در ساحات فرهنگی و اجتماعی ایرانیان نیز بسیار وسیع تر از حزب الله لبنان می باشد ، اما متاسفانه ، هیچ نمونه ی مشابهی در سطح و اندازه تجربه ملیتا در ایران وجود ندارد.
سنگر های تو در توی صدام در مهران هنوز دست نخورده است ، پادگان متعددی (صرف نظر از دوکوهه)در مناطق مختلف غرب و جنوب کشور که دیگر کارکرد نظامی سابق را ندارند و یادگارهایی از سال های دفاع مقئدس می باشند ، پس از 30 سال همچنان بلا استفاده باقی مانده اند و ده ها منطقه دیگر که متاسفانه شامل دستکاری های سلیقه ای متعددی گردیده اما هنوز نیز بسیار ارزشمند می باشند و با این وجود ، پروژه بزرگ ترین باغ-موزه دفاع مقدس در تهران کلید می خورد یعنی جایی که غبین 400 تا 800 کیلومتر از مناطق جنگی فاصله دارد و به خودی خود هیچ نمادی از سال های جنگ را تداعی نمی کند.
شاید برگزاری تور بازدید از مجموعه فرهنگی-جهادی ملیتا ، راهبردی آموزنده باشد برای متولیان فرهنگ و ارزش های دفاع مقدس در ایران اسلامی. گرچه موج تخریب و هدم یادگاران آن سال ها ، فرصت های درخشان بسیاری را به شکل غیر قابل بازگشتی از میان برده است(مانند آن چه در گلزار شهدای کشور به نام یکسان سازی در حال اجراست) اما هنوز هم عرصه های آزموده نشده ای وجود دارد که عزم و همت های بسیجی و متولیان تازه نفس و مطلع از اصول اولیه فعالیت های فرهنگی را طلب می کنند.
                                                                                                                                              منبع:نیروی امنیتی

      

این جریان نماد های فراماسونی در شهر هم ماجرایی شده. نمیدونم چرا مسئولین یکم بیشتر دقت نمیکنند تا از این اتفاقها نیفتد . یه مدت که بحث سر نمادهایی بود که توی ایستگاه مترو استفاده شده بود . حالا این دفعه با اجرای هدفمندی یارانه ها ماسون ها پول بلیط مترو ندارن بدن با به خاطر همین رفتن تو کار اتوبوس . . .
این تصاویری که میبینید  یکی از ایستگاهای اتوبوس تهران است که در طرح نرده هایی که استفاده شده شکل "چشم جهان بین" به وضوح دیده میشه . یکی نیست که به اینها بگه اگه میخوایید از این نمادها استفاده کنید حداقل یه طوری درست کنید که کسی متوجه نشه نه اینقدر دیگه ضایع.

 

فقط امیدواریم دیگه از این قضایا پیش نیاد

نصب نماد فراماسونری در ایستگاه‌های اتوبوس پایتختنصب نماد فراماسونری در ایستگاه‌های اتوبوس پایتخت
برچسب ها : فراماسونری  ,
      
بدون شرح 

حجابحجاب
برچسب ها : بدون شرح  ,
      
به آخرین قطرهی خون نمیرسد... 

علت شلاق‌هایی هم که بر پیکر تاثرناپذیر جمهوری اسلامی پی‌درپی وارد می‌کنند همین است؛ چون «ایستادیم» ما.
«ایستادن ِ امیدوارانه»؛ نه ایستادن ِ ناامیدانه.
بعضی‌ها ایستاده‌اند و میگویند: ما تا آخرین نفس بنا داریم بایستیم، تا آخرین قطره‌ی خون‌مان را هم خواهیم داد.
ما البته اگر پایش بیافتد تا آخرین قطره خون را می‌دهیم؛ اما...
اما می‌دانیم به آخرین قطره‌ی خون نمی‌رسد...

http://khamenei-pic.com/AX/weblog/900313.jpg
برچسب ها : ایستادگی  ,
      
ای برادر! حال مادر خوب نیست... 

روز وصل دوستداران یاد باد
یاد باد آن روزگاران، یاد باد

 

یاد پشت خاکریز جبهه‌ها
یاد یاران عزیز جبهه‌ها

یاد مجنون و شلمچه، یاد هور
یاد کارون و فرات و کرخه‌نور

نام سرداران، «برادر» بود و بس
پیش هر نامی، «برادر» بود و بس
فاطمه(س) در جبهه «مادر» بود و بس

مادری‌اش را چو باور داشتیم
گرد خود صدها «برادر» داشتیم

داغ مادر جان ما را شمع کرد
گرد فرزند رشیدش جمع کرد

ای «برادر»! حال «مادر» خوب نیست...

http://khamenei-pic.com/AX/weblog/900218.jpg

 


      

مجتبی علمدار

قانون اول

خداوندا ! اعتراف می کنم به این که قران را نشناختم و به آن عمل نکردم .حداقل روزی 10 آیه قران را باید بخوانم ،  اگر روزی کوتاهی کردم و به هر دلیل نتوانستم این 10 آیه را بخوانم روز بعد باید حتما یک جزء کامل بخوانم

تاریخ اجرا : 4/5/1369

قانون  دوم

پروردگارا اعتراف می کنم از این که نمازم را به معنا نخواندم و حواسم جای دیگری بود در نتیجه دچار شک در نماز شدم .حداقل روزی دو رکعت نماز قضا باید بخوانم اگر به هر دلیل نتوانستم این دو رکعت نماز را بخوانم روز بعد باید نماز قضای یک 24 ساعت را بخوانم .

تاریخ اجرا : 11/5/1369

قانون سوم

خدایا اعتراف می کنم از این که مرگ را فراموش کردم و تعهد کردم مواظب اعمالم باشم ولی نشد.حداقل هر شب قبل از خواب باید دو رکعت نماز تقرب بخوانم اگر به هر دلیل نتوانستم روز بعد باید 20 ریال صدقه و 8 رکعت نماز قضا به جا بیاورم.

تاریخ اجرا 26/5/1369

قانون چهارم

خدایا اعتراف می کنم از این که شب با یاد تو نخوابیدم و بهر نماز شب هم بیدار نشدم حداقل در هر هفته باید دو شب نماز شب بخوانم و بهتر است شب پنج شنبه و شب جمعه باشد اگر به هر دلیل نتوانستم شبی را به جا بیاورم باید به جای هر شب 50 ریال صدقه و 11 رکعت نماز را به جا بیاورم .

تاریخ اجرا : 16/6/1369

قانون پنجم

خدایا اعتراف میکنم به اینکه (خدا میبیند ) را در همه کارهایم دخالت ندادم و برای عزیز کردن خود کار کردم.حداقل در هر هفته باید دو صبح زیارت عاشورا و صبحهای جمعه سوره الرحمن را بخوانم.اگر به هر دلیلی نتوانستم زیارت عاشورا را بخوانم باید هفته بعد 4 صبح زیارت عاشورا و یک جز قران بخوانم و اگر صبح جمعه ای نتوانستم سوره الرحمن بخوانم باید قضای آنرا در اولین فرصت به اضافه 2 حزب قران بخوانم.

تاریخ اجرا :13/7/1369

 

قانون ششم

حداقل باید در آخریم رکوع و در کلیه سجده های نمازهای واجب صلوات بفرستم.اگر به هر دلیلی نتوانستم این عمل را انجام دهم باید به ازای هر صلوات 10 ریال صدقه بدهم و 100 صلوات بفرستم.

تاریخ اجرا : 18/8/1369

قانون هفتم

حداقل باید در هر بیست و چهار ساعت 70 بار استغفار کنم.اگر به هر دلیلی نتوانستم این عمل را انجام دهم در بیست و چهار ساعت بعدی باید 300 بار استغفار کنم و باز هم 300 به 600 تبدیل می شود.

تاریخ اجرا : 30/9/1369

قانون هشتم

هر کجا که نماز را تمام میخوانم باید 2 روز روزه بگیرم.بهتر است که دوشنبه و پنجشنبه باسد.اگر به هر دلیل نتوانستم این عمل را انجام دهم در هفته بعد باید به جای دو روز 3 روز و به ازای هر روز 100 ریال صدقه بپردازم.

تاریخ اجرا : 19/11/1369

قانون نهم

در هر روز باید 5 مسئله از احکام حضرت امام (ره) را بخوانم.اگر به هر دلیلی نتوانستم این عمل را انجام دهم روز بعد باید 15 مسئله را بخوانم.

تاریخ اجرا : 14/1/1370

قانون دهم

در هر بیست و چهار ساعت باید 5 بار تسبیحات حضرت زهرا (س) برای نماز های یومیه و 2 بار هم برای نماز قضا بگویم.اگر به هر دلیل نتوانستم این فریضه الهی را انجام دهم باید به ازای هر یکبار 3 مرتبه این عمل را تکرار کنم.

تاریخ اجرا : 15/3/1370

منبع: هفته نامه یالثارات الحسین(ع)
برچسب ها : سید مجتبی علمدار  ,
      پیامهای عمومی ارسال شده

+ سلام بعد از حدود یک سال برگشتم. نمیدونم چی شد که هوس کردم به پارسی بلاگ سر بزنم. شاید باورتون نشه ولی حتی یادم نبود که قالب وبلاگم چیه.خلاصه ش کنم همه ش تقصیر فضاهای مجازی جدیده و بعدش بی ظرفیتی خودم+ خیلی جالب است اسرائیل با دستان خود مجاهدانی را از سراسر عالم در نزدیکی مرزهای خود جمع کرده که دشمن اصلی خود را صهیونیزم میدانند و نه ارهاب و تکفیر... حالا میفهمم که چرا راه قدس از کربلا میگذرد و اسرائیل روز به روز نا امن تر میشود...+ در تاریخ ثبت شد: رییس جمهوری که آمده بود تا اعتبار را به پاسپورت ایرانی بازگرداند، حتی نتوانست معاون سیاسی دفتر خودش را به عنوان نماینده ایران راهی آمریکا کند و آمریکایی ها که در این یک سال فهمیده اند به خاطر انفعال در دیپلماسی دولت یازدهم، علاوه بر افزایش تحریم ها باید تحقیرها را هم علیه ایران زیاد کنند، به حمید ابوطالبی ویزای ورود به خاک کشورشان را ندادند.

+ کی میگه تهران گرون ترین شهر دنیاست؟الآن میدونید سوراخ موش تو تل آویو چنده؟=)+ به نظرم 9دی برای بسیجی ها تبریک و گرامیداشت ندارد.اگر بصیرتی بود نباید کار تا 9دی طول میکشید ولی خدا با بغض و گریه در تریبون عمومی دست به دامن امام زمان شود و... ننگی ست تا ابد بر پیشانی امت.خدا ببخشد+ خدایا عجب از آدمی که نشانه‌ هایت را می بیند و انکارت می کند و عجب از تو که انکارش را میبینی و مهربانی میکنی !!!

+ یارب اگر نگذری از جرم و گناهم چه کنم ؟ ندهی گر به در خویش پناهم چه کنم ؟ گر برانی و نخوانی و کنی نومیدم به که روی آورم و حاجت ز که خواهم ؛ چه کنم ؟

+ یه سوال بد جور ذهنم رو مشغول کرده اونم اینکه طرفدارای سید صادق شیرازی الان دقیقا کجای عراق دارن میجنگن؟+ حسن(ع)گوشواره عرش است که در کوچه ها بر روی خاک افتاد.شهادت حضرت فاطمه(س) تسلیت باد+ سلام اسم حسابم تو پارسی یار رو چه طور میتونم تغییر بدم؟