سفارش تبلیغ

پایه عکاسی مونوپاد
تبلیغ تی وی
درباره وبلاگ
  خادم حرم شهر دمشق[523]


در قلب پر از خون تو غم می ماند/ زینب تویی و باز عَلم می ماند / نوری که تمام چهره ات را پوشاند/ امروز محافظ حرم می ماند
ویرایش
مطالب پیشین
وصیتنامه شهدا
وصیت شهدا
لینک دوستان
ویرایش
آرشیو مطالب
ابر برچسب ها
لوگوی دوستان
آمار و اطلاعات

بازدید امروز :39
بازدید دیروز :36
کل بازدید :25511
تعداد کل یاد داشت ها : 110
آخرین بازدید : 93/9/29    ساعت : 4:59 ع
امکانات دیگر

چمران

مصطفی گفت: من فردا شهید می شوم. خیال کردم شوخی می کند. گفتم: مگر شهادت دست شماست؟ گفت: نه، من از خدا خواستم و می دانم خدا به خواست من جواب می دهد؛ ولی من می خواهم شما رضایت بدهید. من فردا از اینجا می روم، می خواهم با رضایت کامل تو باشد. و آخر رضایتم را گرفت.

من، نمی دانستم چه طور شد که رضایت دادم.


صبح که مصطفی خواست برود، من مثل همیشه لباس و اسلحه اش را آماده کردم و برای راه، آب سرد به دستش دادم. مصطفی رفت، من برگشتم داخل. کلید برق را که زدم، چراغ اتاق روشن و خاموش شد انگار سوخت. من فکر کردم یعنی امروز دیگر مصطفی شهید می شود؟

... مصطفی هرگز شوخی نمی کرد. یقین کردم که مصطفی امروز برود، دیگر بر نمی گردد.دویدم کلت کوچکم را برداشتم. نیتم این بود که مصطفی را بزنم، بزنم به پایش تا نرود. اما دیگر مصطفی رفته بود و من نمی دانستم چکار کنم.

چمران

نزدیک ظهر، تلفن زنگ زد و گفتند: دکتر زخمی شده. بعد بچه ها آمدند که ما را به بیمارستان ببرند. من بیمارستان را می شناختم، آنجا کار می کردم. وارد حیاط که شدیم من به سمت سردخانه رفتم می دانستم مصطفی شهید شده و یادم هست آن لحظه که جسدش را دیدم گفتم: « اللهم تقبل منا هذاالقربان» وقتی دیدم مصطفی در سردخانه خوابیده و آرامش کامل داشت، احساس کردم که پس از آن همه سختی، دارد استراحت می کند.

تلخیص از کتاب: چمران به روایت همسر شهید، ص 47

منبع: لبخندهای خاکی

یاد و خاطرهمه حماسه سازان هشت سال دفاع مقدس گرامی باد...

چمران

نثار شادی روح شهداء و امام شهداء صلوات...
برچسب ها : چمران  ,پیامهای عمومی ارسال شده+ خدایا عجب از آدمی که نشانه‌ هایت را می بیند و انکارت می کند و عجب از تو که انکارش را میبینی و مهربانی میکنی !!!+ یارب اگر نگذری از جرم و گناهم چه کنم ؟ ندهی گر به در خویش پناهم چه کنم ؟ گر برانی و نخوانی و کنی نومیدم به که روی آورم و حاجت ز که خواهم ؛ چه کنم ؟+ یه سوال بد جور ذهنم رو مشغول کرده اونم اینکه طرفدارای سید صادق شیرازی الان دقیقا کجای عراق دارن میجنگن؟

+ سلام،برای عزیز ترین دوستم اتفاق بدی افتاده و مادرش مریض شده و حدود یک ماهی میشه که به بیمارستان رفت و آمد دارن و الآن هم در بیمارستان بستری هستن. خواهشا برای سلامتی همه مادران دنیا و مریضه منظور دعا بفرمایید...+ حسن(ع)گوشواره عرش است که در کوچه ها بر روی خاک افتاد.شهادت حضرت فاطمه(س) تسلیت باد

+ سلام اسم حسابم تو پارسی یار رو چه طور میتونم تغییر بدم؟+ می آید و زخم ناگهانی بر دوش تصویر دو چشم آسمانی بر دوش از دشت بزرگ عشق بر می گردد خاکستر و بار استخوانی بر دوش

+ هیچ عبادتی مانند صلوات نیست. هیچ عبادتی را خداوند نفرمود من انجام میدهم پس شما هم انجام دهید. در مورد نماز و روزه و هیچ عبادت دیگری چنین نفرمود. اما در مورد صلوات فرمود: خدا و ملائکه اش بر پیامبر صلوات می فرستند، پس ای مؤمنان شما هم بر او صلوات بفرستید.

+ اشتباه برات گرون تموم میشه !

+ پروتون جان! یک وقت تو را دلسرد نکند بچه مثبت شنیدن از الکترون های حسود... تو همیشه مثبت بمان یادَت که نرفته...؟تو در قلبِ هسته جای داری... منبع:عروج عشق


قالب وبلاگ
دریافت این کد پخش


مقتدر مظلوم :: نوای وبلاگ

کد مداحی آنلاین برای وبگاه